Warsztatownia

Inspired people place & meetings

Inspired people, place & meetings

 

To miejsce stworzone z myślą o wymagających i zabieganych – by mogli u nas zatrzymać się, nabrać sił i inspiracji do dalszych działań. Pragniemy motywować i dzielić się naszą dobrą energią. W naszym kalendarzu pojawią się warsztaty rozwoju, spotkania z ekspertami. Dlatego zachęcamy do pozostawienia swoich danych. Będziemy dzielić się z Wami propozycjami i pomysłami na wspólnie dobrze wykorzystany czas.

Ladies night

 

Warsztatownia to również miejsce na wieczór w zamkniętym gronie dla najbliższych. W każdy piątek można zarezerwować miejsce Relaksowni Day Spa od 19.00 – 22.00 by nasz zespół dedykowany w tym czasie tylko Wam spełniał Wasze relaksacyjno – pielęgnacyjne zachcianki. To propozycja by zebrać przyjaciółki i połączyć tak „przyjemne z pożytecznym” przy lampce Prosecco lub filiżance dobrej kawy.

Only you…We Focus on YOU

 

Warsztatownia to również możliwość przeżycia metamorfozy tej wewnętrznej oraz zewnętrznej wykorzystując wiedzę fachowców i ekspertów w tych dziedzinach. To możliwość skorzystania ze stylistów którzy pomogą skomponować Twoją szafę i wizażystów, którzy podpowiedzą jak się malować i zadbać o wygląd.

Place for exceptional events

 

Wieczory panieńskie, urodziny, baby shower, … zorganizujemy co tylko wpadnie Ci do głowy.
Zbliża się Wasza rocznica Ślubu ..
Chcesz zaskoczyć ukochaną osobę ? – daj znać a my zajmiemy się organizacją za Ciebie

Jesteśmy w stanie zorganizować mały event dla partnerów biznesowych, klientów, bliskich znajomych. Możesz połączyć go z warsztatem wizażu, wspólną sauną, masażem lub przetestować najmodniejszy manicure. A może masz jakieś życzenie specjalne ?