Ciało

Wewnętrzna Siła zabieg flagowy (90 minut) 290 PLN

Zabieg Wewnętrzna Siła jest dedykowany osobom przeżywającym trudne chwile lub potrzebującym dopieszczającego zabiegu, aby dodać sobie otuchy i pozytywnej energii. Masaże ciała, twarzy i głowy przeplatają się z aplikacjami ciepłej parafiny i gorących kamieni oraz olejkami aromaterapeutycznymi.

Niezwykłe doświadczenie (90 minut) 250 PLN

Rytuał poprzedzony jest konsultacją na temat samopoczucia gościa, podczas której wybrany zostaje zapach, który będzie wykorzystywany podczas rytuału. Masaż skupia się na kluczowych obszarach: czakry – ośrodki energii umiejscowione na całym ciele.

Detoks i energia  (90 min) 250 PLN

Idealny zabieg, kiedy czujemy spadek formy i brak nam energii. Koktajl pikantnych olejów cytrusowych pozostawia skórę orzeźwioną i tryskającą energią.

Intensywne odżywienie (90 min) 250 PLN

Głęboka rewitalizacja dla suchej i pozbawionej blasku skóry. Zabieg intensywnie odżywia i wygładza. W zabiegu wykorzystuje się peeling oraz aksamitne, nawilżające masło do ciała zawierające algi morskie.

Czysty umysł (90 min) 200 PLN

Idealny zabieg dla osób żyjących w ciągłym stresie i nadmiernej aktywności. Pomaga odprężyć umysł i na nowo zebrać myśli. Wskazania: Dla osób, które pragną rozluźnić się i ponownie skoncentrować. Dla kadry zarządzającej żyjącej w codziennym stresie  i napięciu, dla osób prowadzących emocjonalnie wyczerpujący styl życia

Regeneracja  (90 min) 200 PLN

Zabieg dla osób przemęczonych, który przywraca energię, przynosi ulgę przy zawrotach głowy zmęczeniu i spadku formy.

Doskonałe ciało (90 min) 250 PLN

Ujędrniający i wyszczuplający zabieg, który poprawia kontury ciała oraz eliminuje nadmiar płynów. Pozostawia szczuplejsze ciało i gładką skórę.

RÓŻANY MASAŻ DLA KOBIET W CIĄŻY (60 min) 250 PLN

Uwalnia od stresu i napięć, przynosi ulgę obolałym nogom i plecom. Jest to kompletny zabieg na całe ciało zawierający również relaksujący masaż głowy oraz twarzy.